-
1.3.
pátek
|
Výlet do Polska
Krakov, Osvětim, Wieliczka
zájemci z 9. ročníku
Přírodovědná vycházka
10:00 - 11:40
Městská hora
Knihovna Beroun
10:00 - 11:40
Konzultace 3.A
13:00 - 17:00
|
-
-
-
4.3.
pondělí
|
Práce se třídou
08:00 - 09:40
Práce se třídou
10:00 - 10:45
Konzultace 3.C
13:00 - 17:00
Interní seminář
14:00 - 15:30
Metody RWCT
- všichni vyučující 1. a 2. stupně
|
-
5.3.
úterý
|
Jsi on-line
08:00 - 09:40
MP Education - preventivní program
Jsi on-line
10:00 - 11:40
MP Education - preventivní program
Jsi on-line
11:50 - 13:30
MP Education - preventivní program
Konzultace 1.C
13:00 - 17:00
Konzultace 3.C
13:00 - 17:00
Individuální konzultace - 2. stupeň
15:00 - 16:00
objednání přes rezervační systém na www.jzs.cz
|
-
6.3.
středa
|
Olympiáda z NJ
08:00 - 12:35
DDM Beroun
okresní kolo - vybraní žáci 8. - 9. ročník
Konzultace 1.C
13:00 - 17:00
Konzultace 1.A
13:00 - 17:00
Konzultace 3.A
13:00 - 17:00
Konzultace 5.A
14:00 - 17:00
|
-
7.3.
čtvrtek
|
Malá technická univerzita
08:55 - 11:40
EU – inovace
Schůzka parlamentu 1. stupně
11:50 - 12:35
Konzultace 3.C
13:00 - 17:00
|
-
8.3.
pátek
|
Školení GDPR
13:00 - 14:00
celý pg. sbor
Konzultace 1.C
13:00 - 17:00
|
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
18.3.
pondělí
|
Škola v přírodě - Čabárna
Práce se třídou
08:00 - 09:40
Seminář
13:00 - 17:30
MÚ Beroun
Konzultace 5.A
14:00 - 17:00
Konzultace 5.C
14:00 - 17:00
|
-
19.3.
úterý
|
Škola v přírodě - Čabárna
Konzultace 2.B
13:00 - 16:30
Interní seminář
14:00 - 15:30
Metody RWCT
- všichni vyučující 1. a 2. stupně
|
-
20.3.
středa
|
Škola v přírodě - Čabárna
Ranní porada
07:15 - 07:55
1. stupeň
Malá technická univerzita
08:00 - 11:40
EU – inovace
Konzultace 5.B
13:00 - 15:30
Konzultace 1.C
13:00 - 17:00
Konzultace 3.A
13:00 - 17:00
Konzultace 5.A
14:00 - 17:00
Konzultace 5.C
14:00 - 17:00
Konzultace 4.C
15:00 - 16:30
|
-
21.3.
čtvrtek
|
Škola v přírodě - Čabárna
Ranní porada
07:15 - 07:55
2. stupeň
Malá technická univerzita
08:00 - 11:40
EU – inovace
Velikonoční tvoření
10:00 - 11:40
Muzeum Českého krasu Beroun
Nicholas Winton - Síla lidskosti
10:00 - 12:35
Sál ČP Beroun
začátek v 10:30 hodin, 70,-Kč/žák
délka pořadu 100 minut
Konzultace 2.B
13:00 - 16:30
Konzultace 3.C
13:00 - 17:00
Konzultace 5.C
14:00 - 17:00
|
-
22.3.
pátek
|
Škola v přírodě - Čabárna
Knihovna Beroun
10:00 - 11:40
Konzultace 2.B
13:00 - 16:30
Konzultace 1.C
13:00 - 17:00
|
-
-
-
25.3.
pondělí
|
3. zkouška akademie
08:00 - 11:40
- rozpis a pokyny na sdílem disku
Seminář
13:00 - 17:30
MÚ Beroun
Okresní den učitelů
14:00 - 16:00
MÚ
Konzultace 5.B
14:00 - 16:30
Konzultace 5.A
14:00 - 17:00
Konzultace 4.B
14:00 - 17:00
Konzultace 5.C
14:00 - 17:00
|
-
26.3.
úterý
|
Matematická olympiáda
krajské kolo - Kladno
Drogy a návykové látky
08:00 - 09:40
preventivní prgram pořádaný MP Beroun
Muzeum Českého krasu Beroun
10:00 - 11:40
Pedagogická rada
13:30 - 14:45
1. stupeň - sborovna
Pedagogická rada
15:00 - 16:30
1. + 2. stupeň
Třídní schůzky
17:00 - 18:30
Třídní schůzka 3.C
17:00 - 18:30
|
-
27.3.
středa
|
Krajské kolo zeměpisné olympiády
Praha
Drogy a návykové látky
08:00 - 09:40
preventivní prgram pořádaný MP Beroun
Národní muzeum Praha
08:00 - 13:30
Drogy a návykové látky
10:00 - 11:40
preventivní prgram pořádaný MP Beroun
Velikonoční program
10:00 - 12:35
Muzeum Beroun
Velikonoce v muzeu
11:50 - 12:35
Muzeum Českého krasu
Konzultace 4.B
14:00 - 17:00
Konzultace 4.C
15:00 - 16:30
|
-
-
-
-
| |
Toto bude nahrazeno šablonou id="actionTemplate"
|